V roce 1992 jsme založili v části bývalé mateřské školce malou prodejnu. Tyto malé prostory přestaly vyhovovat, a tak o tři roky později proběhla přestavba zbytku hospodářské budovy mateřské školky na prodejnu a sklady. Nyní prodejna disponuje 150 m² výstavní plochy a dalším technickým zázemím.

Od počátku se zabýváme výhradně prodejem koupelnového vybavení, rekonstrukcemi koupelen a bytových jader. Snažíme se co nejvíce ulehčit zákazníkovi zařizování potřebných podkladů pro jeho stavební záměr a nabízíme proto spolehlivý tým odborníků, kteří zajistí vše potřebné od prvotního návrhu stavby až ke konečné realizaci, kterou ve většině případů zhotovujeme na klíč.

Spolupracujeme s dodavateli stavebních materiálů a předmětů potřebných pro stavbu, kteří mají dlouholeté zkušenosti a co je pro nás velice důležité, nabízejí kvalitní výrobky, které splňují dnešní náročné požadavky na výstavbu koupelny.

Budeme rádi, pokud nás navštívíte v naší prodejně, kde společnými silami navrhneme řešení Vaší koupelny dle Vašich přání a požadavků.