Průtokové ohřívače vody

Průtokový ohřívač ohřeje vodu ve chvíli, kdy bude skutečně používána, tzn. při odběru vody. Proto na rozdíl od zásobníkových ohřívačů nespotřebuje průtokový ohřívač žádnou energii v pohotovostním režimu.

Ve srovnání s centrálním systémem ohřevu není ohřívač vzdálen od místa odběru. Ohřívač se instaluje přímo tam, kde bude teplá voda používána, proto se nevyskytují energetické ztráty, které jsou způsobeny nadměrnou délkou přívodního potrubí.

Ať se jedná o komfortní koupelnu, moderní kuchyňský dřez, sprchu či umyvadlo, průtokový ohřívač může být kdekoliv rychle, vhodně a bez velkého úsilí nainstalován. Díky svým malým rozměrům se lehce přizpůsobí. Obrovské zásobníky na vodu již patří minulosti.

Elektrický průtokový ohřívač poskytuje ihned teplou vodu o teplotě, která vám vyhovuje, a to bez nepříjemných teplotních výkyvů. Okouzlí vás atraktivní design a ovládací prvky např. paměť teploty, funkce ochrany vysokého napětí nebo ukazatel teploty. Díky průtokovému ohřívači nebudete závislí na centrálním regulovaném ohřevu. V létě můžete vytápění vypnout, ale přesto můžete mít teplou vodu vždy k dispozici