Desatero při rekonstrukci nebo výstavbě nové koupelny:

1. Při výstavbě nebo rekonstrukci své koupelny děláte rozhodnutí, která Vás budou provázet po dobu dalších 10-15 let. Abyste se ve své nové koupelně cítili vždy dobře, věnujte dostatek  času pečlivému naplánování a neváhejte se poradit s námi.

2. Před rekonstrukcí koupelny si poznamenejte, co se vám ve stávající koupelně líbí a chcete to zachovat, a naopak, co byste chtěli změnit a doplnit. Pokud budujete novou koupelnu, zamyslete se nad potřebami a zvyklostmi těch členů domácnosti, kteří budou koupelnu používat.

3. Navštivte naší odbornou prodejnu se vzorkovnou a nechte se inspirovat novými výrobky jak z hlediska designu, tak jejich praktického řešení a funkčnosti.

4. Přineste půdorys Vaší koupelny a nechte si u nás zdarma 3D návrh. Konečný návrh konzultujte s řemeslníkem, abyste zjistili, zda jsou Vaše představy technicky proveditelné.

5. Jasná představa rozpočtu vám pomůže při výběru zařizovacích předmětů a realizaci koupelny. Dopřejte si maximální luxus a pohodlí v rámci svých finančních možností.I zde platí, že není dobré šetřit na nesprávném místě, vždyť koupelna vám bude sloužit dalších 15 let.

6. Koupelna se neskládá jen z jednotlivých komponentů, ale jako celek by měla působit harmonickým dojmem. Jednotný design zařizovacích předmětů a vyvážená barevnost obkladu a dlažby pomůže vytvořit příjemné prostředí pro relaxaci.

7. Uvědomte si kolik lidí a kdo bude koupelnu používat. Velikost, věk i mobilita uživatele klade rozdílné nároky na prostorové řešení a instalaci jednotlivých předmětů (např. výška umyvadla a galerky se zrcadlem, bezbariérový přístup do sprchy apod.)

8. Méně je někdy více. Jedna prostorná sprcha nebo jedna velká vana je vždy lepší než obojí na co nejmenším prostoru.

9. Vsaďte na jistotu. Značkové výrobky znamenají stabilní kvalitu, dlouhodobé zajištění náhradních dílů, záruční servis.

10. Modernizace koupelny znamená prach a nepohodlí při přestavbě. Buďte trpěliví a berte tuto situaci s nadhledem. Výsledek bude určitě stát za to.

Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním, protože našim cílem je spokojenost všech zákazníků.