Dnes na trhu najdete nepřeberné množství nejrůznějších van do koupelen. Jejich různé varianty vám nabídne i naše koupelnové studio.Rozhodněte se sami, která vana vám bude nejvíce vyhovovat. Kromě designu se také soustřeďte na to, zda se vana hodí do vaší koupelny. Máme pro vás bohatou nabídku akrylátových a plechových van. Tvary van, které si u nás můžete vybrat jsou rohové, asymetrické, oválné,obdelníkové ale stále oblíbenější jsou také masážní neboli hydromasážní vany.

Oceňte i vy jejich kouzlo. Jistě si rádi vychutnáte jejich uvolňující účinek.
Pořiďte si takovou vanu, která nebude jen místem vaší hygieny, ale zároveň se v ní dokáže uvolnit a relaxovat.

K většině van nabízíme madla pro snadný a bezpečný pohyb všem lidem se sníženou
pohyblivostí.

  • Ravak
  • Polysan
  • Teiko
  • Kaldewei

Oválné vany

Oválné vany přináší do našich koupelen nové ladné tvary. Jsou často velmi dobře anatomicky konstruovány, takže přináší kromě krásy také pohodlnou koupel. Oválné vany jsou stále oblíbenější a žádanější a hrají stále vážnější roli při rekonstrukci koupelny

Rohové vany

Rohové vany jsou novinkou posledních let. Příjemně mění vzhled každé koupelny, protože jejich tvar rozbíjí pravé úhly, se kterými často bojujeme nejen při realizaci koupelny. Rohové vany nejsou určeny jen do velkých koupelen, naopak budete překvapeni, jak i v malé koupelně můžete mít hodně místa v rohové vaně.

Klasické obdelníkové vany

Klasické obdelníkové vany zažívají velký comeback. Začínají se opět velmi hojně využívat a to nejen při rekonstrukcích stávajících koupelen, kde není možné volit jiný typ vany než obdelníkové vany, ale také při stavbě nových koupelen moderního prostého designu.

Asymetrické vany

Asymetrické vany se vyznačují tvary s různě dlouhými odvěsnami a jsou stále více využívané pro rekonstrukce koupelen, neboť asymetrické vany dokáží ještě více ušetřit místa ve vaší koupelně. Tvarová nepravidelnost asymetrické vany je vhodná pro řešení středně velké a menší koupelny.

Další fotografie