Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři, v zájmu ochrany zdraví nás všech jsme přijali nutná opatření, v nichž průběžně reagujeme na aktuální situaci Prodej a výdej zboží v našem koupelnovém centrum je možný pouze podnikatelům – registrovaným zákazníkům. Pro neregistrované (maloobchodní) zákazníky je prodejna uzavřena. V případě nutnosti (havárie apod) nás kontaktujte na tel 415670415,zkusíme vymyslet [...]

RakoSmall

Naše koupelnové studio je autorizovaný prodejce RAKO pro Louny a okolí.Byli jsme pozváni na slavnostní představení novinek firmy RAKO pro rok 2018. I vás necháme nahlédnout na pár ukázek nových trendů v obkladech. Společnost RAKO představila celkem 6 nových serií.Tři koupelnové série Extra,Mano,Garda a tři podlahové série Extra,Kaamos,Alba.

IMG_20171031_155508small

Detail dělá z vaší nové koupelny to nejkrasnější místo vašeho bydlení..tak co zkusit místo nudných plastových lišt do obkladů tuto novinku? Nádherné celonerezové lišty…

Rako2017 video_small

Naše koupelnové studio je Autorizovanou prodejnou RAKO. Proto vám přinášíme krásné prezentační video s novou kolekcí obkladů pro rok 2017 RAKO NEWS 2017

10small

Naše koupelnové studio je autorizovaný prodejce RAKO pro Louny a okolí. Byli jsme pozváni na slavnostní představení novinek firmy RAKO pro příští rok. I vás necháme nahlédnout na pár ukázek nových trendů v obkladech.

1 small1

Naše koupelnové studio je certifikovaným autorizovaný prodejce RAKO pro Louny a okolí. Proto jsme byli pozváni na slavnostní představení nové kolekce firmy RAKO pro rok 2016. Kolekce letos tvoří osm nových sérií,které vám budeme postupně představovat na našich stránkách. Zatím vás necháme nakouknout na pár fotografií z tohoto slavnostního představení.

3a_small

Naše koupelnové studio je autorizovaný prodejce RAKO pro Louny a okolí.Byli jsme pozváni na slavnostní představení novinek firmy RAKO pro příští rok.I vás necháme nahlédnout na pár ukázek nových trendů v obkladech.

Delta1Small

Dovolujeme si Vám představit novinku v obkladech – série DELTA v klasické rozměrové řadě 33×25 cm. Tato série zaujme příjemnými barvami s cenou 249,-Kč/m2 s DPH.