Grafické návrhy včetně 3D vizualizace

Chcete vidět Vaší koupelnu ještě předtím než budete skutečně existovat?
Neumíte si představit jak bude sladěná barva obkladů a dlažby se zbytkem koupelny?
Tak máme pro Vás řešení!
Na základě Vašich požadavků nalezneme společně s Vámi to nejlepší řešení Vaší koupelny. A to vše pomocí profesionálního grafického programu, který Vám ještě před realizací věrohodně zobrazí Vaší budoucí koupelnu.

Pro naše zákazníky je tato služba ZDARMA .

Podklady pro zpracování

Podkladem po vytvoření grafického návrhu je projektová dokumentace, případně zaměření současného stavu zákazníkem. Po domluvě je možnost zaměření naším koupelnovým studiem za poplatek.

Jak si zaměřit koupelnu sami

Změřte délku všech zdí, otvory ve dveřích, šířku a hloubku zárubně, šířku, výšku i hloubku okna, jeho umístění nad podlahou, tzv. výšku parapetu. Též tloušťky zdí. Zakreslete předpokládané  umístění stoupaček vody , odpadů,topení,  eventuelně vzduchotechniky. Změřte též výšku místnosti ke stropu. Pokud je dispozice členitá, měřte jednotlivé dílčí kóty a též pro kontrolu celkovou kótu od zdi ke zdi.  U zkosených stropů zaměřte oba! body lomení, jejich vzdálenost od zdi, eventuelně úhel střechy.Pokud bude umístěna v koupelně pračka změřte ji také.

Při první návštěvě zákazníka v našem koupelnovém studiu domluvíme představy zákazníka o budoucím řešení jeho koupelny, ty jsou podkladem pro zpracování projektu  v počítači.Na výstavní ploše spolu vybereme zařizovací předměty např.vana,sprchový kout,baterie,obklady a dlažba.Poté vyhotovíme první dispoziční řešení koupelny.

Následují další 2-3 schůzky v našem koupelnovém studiu u PC dle složitosti koupelny.Společně se zákazníkem upravujeme připravený projekt. Alternativy je možné zpracovat jak v dispozičním řešení, tak ve skladbě, barvě obkladů a dlažeb.

Na poslední schůzce je zákazníkovi představena finální verze návrhu. Součástí projektu je samozřejmě předběžná cenová kalkulace a konečný grafický návrh koupelny.